Prekių pristatymas

Pristatymas

Kiekvieno baldo pristatymo terminas skirtingas ir nurodytas jo aprašyme, esant galimybėms šį terminą stengiamės dar labiau sutrumpinti. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Už papildomą mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Viena diena prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamam užsakymų kiekiui. Jei turite galimybę, baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai būna vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir/ar sms žinute.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums +370 660 60777 arba parašykite info@rebixon.lt

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Baldų surinkimo paslauga

Prireikus teikiame surinkimo paslaugas, surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui baldus siunčiame į kitas šalis. Norėdami sužinoti preliminarią baldų gabenimo kainą, parašykite mums el. paštu kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reiktų nugabenti.