Apie mus

Funkcionalumu, unikalumu pasižymintys gaminami nestandartiniai baldai.
Išskirtinių spalvų ir stilių įvairovė leis sukurti pageidaujamą interjerą ir išlaikyti harmoningą stilių, o gausus skirtingų modelių pasirinkimas užtikrins, jog priklausomai nuo poreikių pavyks maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Tad jeigu Jums virtuvėje norisi ne tik estetikos, bet ir ilgaamžių sprendimų, kokybiškus virtuvės baldus ir spintas galėsime sukurti mes.

Minkšti ir korpusiniai, klasikiniai ir modernūs svetainės, miegamojo, valgomojo, virtuvės, prieškambario, vaikų bei darbo kambario baldai tai, ko reikia kiekvieniems namams.

Prabangūs, patogumu ir išskirtiniu dizainu pasižymintys kokybiški minkšti ir korpusiniai baldai, stilingi kavos staliukai, spintos, sofos, komodos ir kiti valgomojo ir svetainės baldai realizuos Jūsų individualią stiliaus erdvę ir padės įgyvendinti svajonių namų viziją.

Kartu įsigilinę į Jūsų lūkesčius ir norus, paversime Jūsų svajones realybe ir pasiūlysime bei sukursime baldus iš Jūsų vizijų!

Kolektyvas

UAB „Rebixon“ kolektyvas – darbuotojų profesionalumas ir aukšta kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių profesionalų.

Tikslas

Mes savo klientams siūlome itin platų bei kokybiškų paslaugų spektrą. Mūsų tikslas – patenkinti kiekvieno kliento poreikius, kad ir kokie jie būtų. Platus paslaugų spektras – mūsų išskirtinumas. 


Nestandartiniai sprendimas

Galėdami suteikti nestandartinius sprendimus įvairiose srityse padedame išspręsti net ir didžiausią klientui kylantį rebusą. O taip pat, garantuojame betarpišką pagalbą bei profesionalų aptarnavimą kiekviename mūsų bendradarbiavimo žingsnyje. Juk bene kiekvienas gali pritarti, kad žmogiškumas perkant prekes ar paslaugas yra tas aspektas, kurio trūksta dažniausiai – ne kokybės ar kainos nuolat pritrūksta klientams. Todėl mūsų tikslas yra bendrauti ir bendradarbiauti su savo klientais. 

AUKŠTA KOKYBĖ

Po pradinio teksto

Toliau -> (įdėkite)

Kokybė prasideda nuo projekto.

Projektas yra sėkmingas ne tada, kai tik klausaisi ir girdi Jūsų poreikius, bet kai esi žingsniu priekyje, kai supranti norus ir pageidavimus, kurie žodžiu taip ir nebuvo pasakyti. Tik pajusti.

Kokybė tai kokybiškos medžiagos.

LMDP (laminuota medžio drožlių), MDF (presuota medžio dulkių dažyta) – plokštės, natūrali mediena, apdailos detalės – prekyba.

Stiklo apdirbimas. Laminuotas stiklas.

UV spauda ant kietųjų paviršių.

MDF plokšės, Baldų, baldinių profilių kitų detalių/elementų dažymas.

Kokybė tai kokybiška įranga.

Kokybiška virtuvės technika kasdieniams darbams: kaitlentės, šaldytuvai, orkaitės, gartraukiai ir kiti buitiniai prietaisai, palengvinantys daugelį virtuvės darbų. Aukštos kokybės prietaisai išsiskiria patikima ir ilgalaike eksploatacija, praktišku ir funkcionaliu pritaikymu. Originalaus dizaino virtuvinė įranga pabrėžia gyvenamosios erdvės stilių ir suteikia subtilios elegancijos.