AUKŠTA KOKYBĖ

UAB „Rebixon“  siūlo aukščiausios kokybės nestandartinius baldus pagal individualius klientų poreikius ir pageidavimus.

Darbų galerija

Apie mus

UAB „Rebixon“ – jauna, tačiau profesionali bei perspektyvi įmonė, pasitelkusi naujausias technologijas klientui siūlo aukštos kokybės virtuvės erdves, valgomojo, svetainės, miegamojo, drabužinės, biuro, vonios, vaikų kambario, viešbučio baldus.

Mūsų verslo sėkmę lemia nuoširdi ir savo darbui atsidavusi profesionalų komanda.

Toliau

Naujausi darbai

 Virtuvės baldai 

Virtuvė – viena iš pagrindinių erdvių namuose. Čia gaminame valgį, geriame kavą su draugais, diskutuojame šeimyniniais klausimais. Dėl šios priežasties labai svarbu […]

Skaityti daugiau

Zbigniew Miloszewicz 

Dėkojame visai Rebixon komandai už profesionalų darbą pradedant nuo baldų projektavimo baigiant jų montavimu. Viskas atlikta labai kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai. Rezultatai pranoko lūkesčius! Ačiū labai! Zbignev

Audronė 

Sveiki, Rekomenduoju šią įmonę. Pirma užsakiau baldus į kambarį (didelę spintą, darbo stalą, baldas po TV), padarė viską labai tvarkingai, kai montavo ne paliko nei dulkės nei šiukšlės. Buvau nustebus, kad neturėjau tvarkyti namų. Vėliau užsakiau modernią virtuvę, bei baldus į vonią. Daug kankinau dizainerę, nes negalėjau apsispręsti ko noriu, bet ji kantriai siūlė man variantus 😀 ir galiausiai išsirinkau. Istorija ta pati, padarė viską tvarkingai ir be galo džiaugiuosi nauja virtuve 🙂 Tikrai rekomenduoju! Kainos ir kokybes santykis super!

Kęstutis B. 

Puikūs baldai. Geros kokybes. Greitai pagamino, sumotavo kokybiškai ir profesionaliai. Gera kaina. Tikrai rekomenduoju! Ačiū už puikią virtuvę ir profesionalų darbą.

0
įgyvendinti projektai
0
Patenkinti klientai
0
Unikalių projektų
0
Padėkos

Mūsų Paslaugos

Projektavimas

Rebixon klientui siūlo aukštos kokybės virtuvės erdves, valgomojo, svetainės, miegamojo, drabužinės, biuro, vonios, vaikų kambario, viešbučio baldus.

Surinkimas ir montavimas

Prireikus teikiame surinkimo paslaugas, surinkimo paslaugų kainos priklauso nuo kiekvienos individualios situacijos.

Pristatymas

Kiekvieno baldo pristatymo terminas skirtingas ir nurodytas jo aprašyme, esant galimybėms šį terminą stengiamės dar labiau sutrumpinti. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

Baldų Naujienos

Mūsų partneriai